BOHATSTVÍ

Zhodnocováním úspor a vytvářením renty, či pasivního příjmu, se zabývá především Ing. Stanislav Šafář.

Je zásadní rozdíl mezi spořením a investováním. Většina finančních institucí v České republice nabízí nesmyslné spoření, kde zhodnocení úspor nedosahuje ani úrovně inflace. V praxi to znamená, že běžný český člověk chudne a chudne...

Spolupráce s projektem Krásná a Bohatá v oblasti bohatství využívá sílu peněz v moderních finančních technologiích. 

Například hlavní produkt smluvně garantuje výnos 20% za rok.  Produktů je více druhů, u některých je zhodnocení i vyšší.

Bližší informace o zhodnocení Vašich financí Vám podá Ing. Stanislav Šafář tel.: 736 464 320


ZDRAVÍ

Zdraví se věnuje zejména Kateřina Schlosserová, která vystudovala i Lékařskou astrologii. Otestovala na sobě stovky produktů různých firem a může Vám pomoci s prevencí, kde v Ročním či Tříletém horoskopu je vidět ve kterém období hrozí infekce či úraz, nebo jiné oslabení organismu. 

Samozřejmě nejlepší je s prevencí začít co nejdříve. Můžeme Vám doporučit produkty v nejčistší košer kvalitě, tekuté, s maximální vstřebatelností.

Můžeme Vám vytipovat odborníky  na měření zátěží, parazitů, nebo odborníky na odblokování zátěží z minulých životů. 

Více na našich stránkách www.ozdravovna.info

JISTOTA

Jistotou ověřenou tisíciletími, jsou v oblasti financí drahé kovy, zlato, stříbro a platina. Hodnotu peněz neustále snižuje inflace a zásadním rizikem je, že měna může padnout.

Peníze  nejsou už od roku 1971 kryté zlatem.

Převedení peněz do drahých kovů je nejjistějším způsobem ochrany hodnoty majetku. 


 

BUDOUCNOST

Jako Vodnáři jsme oba Vizionáři. Zde Vám můžeme nabídnout přesné prognostické horoskopy, které Kateřina Schlosserová zpracovává 6ti astrologickými technikami jako perfekcionalistka i několik dní. Může Vám zpracovat jak prognostické horoskopy s detailními kalendáři ručně označenými, tak Audiohoroskopy. 

Astroložka Kateřina Schlosserová má více než 25 letou praxi ve vytváření přesných Osobních, Partnerských, Ročních a Finančních horoskopů. 

REFERENCE NA JEJÍ SLUŽBY POD FOTOGRAFIEMI ZDE: https://www.firmy.cz/detail/611685-astroporadna-kateriny-schlosserove-brno-mesto.html

ASTROLOGICKÉ STRÁNKY ZDE: https://www.astrolozka.eu/

KRÁSA 

Krása a vytváření krásy žen je mým posláním , koníčkem a profesí již přes 26 let. Jsem specialistka zejména na proměny žen, učím ženy líčit, ukazuji jim nejsprávnější barvy vlasů a oblékání.

Připravuji ženy na pohovory, na důležité schůzky, na oslavy, na plesy, na svatbu a další akce.  Fotografie mých proměn a líčení najdete v Galerii níže. Vaše vizážistka Kateřina Schlosserová.

PROMĚNY ŽEN ZDE: https://www.vizazistka-brno.eu/promeny/

FOTOGRAFIE ŽEN ZDE: https://www.vizazistka-brno.eu/fotogalerie/

VIDEO S LÍČENÍM A PROMĚNAMI ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=IBBmrVR4YHA&t=6s