Jsme manželský pár, Kateřina Schlosserová astroložka a vizážistka a Ing. Stanislav Šafář lektor finanční gramotnosti a užitý  psycholog. Společně vytváříme harmonii mezi krásou a praktickými věcmi života. 

Kateřina Schlosserová
Kateřina Schlosserová

Kateřina Schlosserová, vizážistka a astroložka

VIZÁŽ A IMAGE ŽEN. Vizážistice se věnuji přes čtvrt století. Jsem zejména specialistka na Proměny žen, jak klasické z hlediska vizáže, kde klientce navrhnu nový účes a barvu vlasů, ukáži nejslušivější barvy oblékání - vlastním přes 200 velkých oblekových látek a vytvořím ji nejslušivější líčení. Vše ji zpracuji do Osobní složky nebo zdokumentuji na fotografiích.  

UKÁZKY PROMĚN ZDE: https://www.vizazistka-brno.eu/promeny/

IMAGE MUŽŮ. Vytvářím i nové image mužům. Mým prvním klientem byl hned Generální ředitel Českých drah a následně prezident Policie ČR, jehož image jsem vytvářela v utajení, a tak jsem byla hned na začátku své profesní dráhy "hozena do hluboké vody".... Naučila jsem se dát do každé zakázky maximum a svému klientovi či klientce se věnuji na 200%, ale pak výsledek stojí za to. Jsem velmi precizní. Snažím se vystihnout osobnosti klienta, "Nepředělávám klienta k obrazu svému, ale spolu s ním tvořím jeho nový obraz."

Více o mých vizážistických službách na: https://www.image-manazeru.cz/ a na: https://www.krasa-zeny.cz/

Nadčasová vizážistka Kateřina Schlosserová.

PŘESNÁ VĚDECKÁ ASTROLOGIE A HOROSKOPY NA MÍRU.

Astrologii se věnuji souběžně také přes čtvrt století. Studovala jsem u našich 9 předních astrologů na 4 astrologických školách. Věnuji se zejména Osobním, Profesním, Finančním a Partnerským horoskopům. Zpracovávám také horoskopy pro firmy, na založení společnosti, spuštění www stránek a jiných projektů.  

REFERENCE NA ASTROLOGICKÉ SLUŽBY ZDE: https://www.firmy.cz/detail/611685-astroporadna-kateriny-schlosserove-brno-mesto.html

PŘEDNÁŠKY ASTROLOGIE. Z Astrologických přednášek: "Naši milenci a manželé v horoskopu." a "Peníze v horoskopu aneb budeme chudí či bohatí."  Více na mém Blogu ASTROLOGIE V PRAKTICKÉM ŽIVOTĚ. Článek Peníze v horoskopu zde: https://horoskopy-astrologie.blogspot.com/2016/08/penize-v-horoskopu-aneb-budeme-chudi-ci.html

PŘEDNÁŠKY A WORKSHOPY Z VIZÁŽE A OMLAZENÍ. V současné době nejčastěji provádím KURZY A WORKSHOPY OBLIČEJOVÉ JÓGY. Více ZDEhttps://www.oblicejova-joga.eu/

Z oblasti vizáže nejčastěji přednáším pro firmy, kde jsem školila jejich manažery a obchodní zástupce v oblasti oblékání a psychologie barev. Jsem specialistka na barvy oblékání z hlediska slušivosti. Pracovala jsem např. pro firmy: Roche, Astra-Zeneca, S.A.B., GiTy, ABB a další. Firmou Astra-Zeneca jsem byla vyhodnocena jako nejlepší školitelka.

Fotografuji i manažery a podnikatelky do odborných časopisů a článků, modelky, ženy-amatérky do luxusních rámů do interiérů jejich domovů atd.

Mimo vizážistické služby provozuji i psychologické poradenství v oblastech: profil osobnosti, profesní vztahy, oblasti úspěchu, rizika podnikání atd. Spolupracujeme také s dalšími odborníky z příbuzných oblastí.

Ing. Stanislav Šafář
Ing. Stanislav Šafář

Ing. Stanislav Šafář, lektor finanční gramotnosti, rentiér a užitý psycholog

Využívá své bohaté manažerské zkušenosti jako lektor, když se zabývá manažerskými a obchodními dovednostmi. Je nepřítelem nesmyslného spoření v českých finančních institucích, kde zhodnocení peněz nedosahuje ani na hodnotu inflace. Pod pojmem finanční gramotnost chápe schopnost spočítat si, co je výhodné a dělat takové kroky, aby majetek rostl a přinášel rentu.